Lionard в цифрах
Оновлено на 19 вересень 2019
ПОРТФЕЛЬ НА ПРОДАЖ: 14,15 B€
Всього об'єктів нерухомості: 2.904
Середнє значення: 4,87 MIL.
До 2,5 м.: 1.157
Bід 2,5 м. до 5 м.: 953
Bід 5 м. до 10 м.: 491
Понад 10 м.: 303

Розкішні вілли - Вілли на продаж


Ласкаво просимо до нашої ексклюзивної колекції розкішних вілл

Lionard є рієлторським агентством, яке управляє понад тисячою вілл на продаж в Італії. Наше виняткове портфоліо включає в себе справжні будинки мрії, розкішні вілли, замки на продаж і нерухомість, щоб задовольнити всі ваші потреби.

Lionard пропонує оновлений вибір красивих вілл на продаж по всій Італії, щоб забезпечити своїм клієнтам якомога повніший каталог елітної нерухомості і будинків мрії в самих незвичайних місцях Італії. Завдяки ретельному портфоліо, яке включає в себе замки на продаж, розкішні апартаменти, вілли і ферми, Lionard здатний направляти вас у виборі вашого ідеального місця проживання з великим професіоналізмом, надаючи досвід і підготовку в поєднанні з великою конфіденційністю і розсудом.

Дивіться повне відео
Переглянути всі (100)
зв'язки

Залиште нам свій запит і ми зв'яжемося з Вами в наступні 24 години

Я заявляю, що прочитав Політику конфіденційності та погодився на використання та обробку даних

Жити в місті: розкішна вілла в Мілані

Мілан, авангардний метрополіс і мистецьке місто

Мілан, столиця Ломбардії, і вважається на протязі десятиліть пульсуючим серцем економіки Італії. Стримана краса Мілану складається з визначних історичних об’єктів архітектури і сучасних, зелених парків і авангардних кварталів, де знаходяться розкішні апартаменти і будинки мрій. Ви зможете насолоджуватися всім цим з одного пентхаузу, але пройтися по місту, особливо пішки дозволить вам вловити всі відтінки і оцінити історичну і архітектурну спадщину, а також приємний аперитив на Навілії, в місцях з найбільшим світським життям, або відпочити переглядаючи найкращі марки розташовані на вітринах модного кварталу. Можете заново пережити історію відомих історичних персонажів, як Алессандро Манзоні і Чезаре... продовжуй читати

Ласкаво просимо до найбільш повної галереї розкішних вілл на продаж в Італії


Ви знайдете найбільш повну і ексклюзивну колекцію вілл на продаж в Італії, яка містить розкішні вілли, історичні будівлі, сільські хатини і об’єкти нерухомості, які мають високу цінність в різних регіонах, особливо в Тоскані, П’ємонті, Венето, Лігурії, Лаціо і на Сардинії. Особлива увага надається престижним об’єктам нерухомості в найбільш відомих і популярних місцевостях міжнародного значення, серед яких Венеція, Флоренція, Рим, Сієна, Капрі, Мілан, Турин, Лукка, Порто Черво, Портофіно і Форте дей Мармі. Завдяки наявності ексклюзивних послуг і увазі до кожної щонайменшої деталі, Lionard позиціонує себе як спеціалізована агенція на ринку престижних об’єктів нерухомості в Італії. Перевага у виборі найбільш ексклюзивних об’єктів, Прозорість у безпосередніх щирих стосунках з клієнтами, Досвід і компетенція найвищого гатунку. Це ті цінності, які супроводжують кожну пропозицію нерухомості від Lionard.