Розкішна вілла на березі моря Тоскани

Вілли в Ліворно - Вілли в Тоскані

Метратура480 м2
ІНФОРМАЦІЯ
Технічні деталі

Регіон: Тоскана
Місто: Ліворно
Зона: Ліворно

Тип: Вілли в Ліворно - Вілли в Тоскані

Інтер'єрів поверхні : 480 кв. м.
Зовнішня поверхня : 3500 кв. м. ( 2000 кв. м.парк , ліс 1500 кв. м.)

2 люкса з незліченними зручностями
(окремі ванні кімнати, фітнес -куточок , кондиціонер , приватний винний льох і т.д.).
в цілому 6 спалень , 7 ванних кімнат , 2 кухні , 3 зали , 1 кабінет

тераси
веранди

Панорамний басейн 16x3
джакузі на відкритому повітрі

Тоскана - Ліворно : Піза 19 км - Лукка 40 км - Форте дей Мармі 47 км - Термальні ванни 17 км - Гольф & Кантрі Клаб 5 км - Гонка 2 км - аеропорт Пізи 16 км .
Дизайн вілл
Вілли в Тоскані
Тосканська вілла

Тоскана Ліворно
Тоскана - Ліворно : Приласкана морем через канали Медічі входить прямо в історичні райони міста, Ліворно, місце розташування розкішної вілли на продаж, має в собі чарівність Тосканської землі , яка виступає в Середземне море . Тут були побудовані в дев'ятнадцятому столітті, перші купальні установи у Європі, разом з самою ідеєю відпочинку на морі.
Ліворно має великий променад : багате зеленню між пальмами і тамарисками уздовж галькових пляжів, рифів і скель, відпрацьованих вітром і хвилями. Уздовж бульвару є пляжі, невеликі сосни, де влаштовуються виставки живопису, модерні вілли, розкішні вілли, унікальні монастирі, гавані і причали , а також зелений Іподром Caprilli.
З Тераси Масканьї ви можете насолодитися фантастичним видом на Капрайя і Горгона острови Тосканського архіпелагу і на Корсиці . Мальовничий маршрут потім продовжує Quercianella і Кастільончелло вздовж скелі, море зовсім прозоре, привілейоване місце рибалок і драйверів.