Елегантна вілла для продажу недалеко від Флоренції | Lionard 

Елегантна вілла для продажу недалеко від Флоренції

full screen
50 фото
Поруч з Флоренцією продається цей елегантний типово тосканський розкішний будинок.
Садиба має внутрішню площу 890 кв. м. і в даний час розділена на три незалежні великі квартири, кожна з яких знаходиться на двох поверхах, з'єднаних красивими кам'яними сходами.
На цокольному поверсі розташовані денні зони, з яскравими вітальнями, елегантними залами і їдальнями, а також балкон, який проходить вздовж всього будинку. Верхні поверхи призначені для спальної зони, і кожна квартира має дві спальні.
Оздоблення і матеріали використані для реставрації цієї розкішної вілли типові для тосканської традиції і включають в себе дерево, цеглу, коване залізо і камінь. Балки у великій вітальні добре поєднуються з арковими прорізами, об'єднуються в колони. Ванні кімнати з мармуру, просторі і розкішні.
Зовні є великий парк в 5000 кв. м., в основному газоном і з багато посадженими високими кипарисами і різними видами високих дерев, а також огорож і теракотових горщиків з квітами.
У портику в передній частині вілли були отримані деякі житлові зони з диванами, шезлонгами і парасольками, а також інші, які можуть бути використані в якості їдальні для приємної трапези на відкритому повітрі.
Під'їзна дорога до розкішного будинку для продажу у Флоренції також добре освітлена в нічний час і закінчується трьома зручними критими паркувальними місцями, поруч з вхідними воротами власності.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Флоренція

Тип: вілла класу люкс - апартаменти класу люкс

Внутрішня площа: 890 кв.м
Зовнішня площа: 5000 кв.м

Квартира 1: 373 кв.м.
Квартира 2: 217 кв.м.
Квартира 3: 169 кв.м.

лоджія
2 підвали
паркувальні місця

Аеропорт Флоренції 9 км - Шосе A1 5 км - аеропорт Пізи 80 км - Лукка 40 км - Сієна 55 км - Форте дей Мармі 70 км
Посилання: 1606
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

розкішні будинки

вілли флоренція
lionard

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Флоренція - пагорби

Флоренція, столиця Тоскани відома як «місто мистецтва» має безцінну спадщину робіт, які перетворюють міську тканину в живий музей під відкритим небом. У центрі міста знаходиться площа Синьйорії, де височіє величний Палаццо Веккьо і Галерея Уффіці, один з найпрестижніших музеїв світу. Поруч розташований Дуомо, з куполом, розробленим Брунеллески, дзвіницею Джотто і баптистерієм Сан-Джованні з його знаменитими бронзовими дверима.
Річка Арно, яка проходить через місто Тоскани, повне красивих розкішних вілл, перетинає кілька мостів, включаючи Понте Веккіо, єдиний в світі, з ювелірними магазинами на ньому. Його перетинає благородний Коридор Вазарі, це єдиний міст у місті, який пережив Другу світову війну. Романтичний лівий берег річки Арно, Ольтрарно, є областю, де між його ремісницькими майстернями, млжна побачити атмосферу старої Флоренції, як її описали Васко Пратоліні і Марчелло Ваннуччі.