Розкішний готель в історичному будинку поблизу Сієни | Lionard 

Розкішний готель в історичному будинку поблизу Сієни

full screen
38 фото
Цей розкішний давній готель для продажу розташований в мальовничій сільській місцевості недалеко від Сієни.
У шістнадцятому столітті престижний будинок великої історичної і художньої цінності був монастирем Кларисок, зараз тут розташований готель, з панорамним видом на навколишні долини.
Комплекс, побудований відповідно до типової форми францисканців тау, немає дзвіниць, в силу розміщення на трьох поверхах, з великими і симетричними отворами, які відзначають кам'яний фасад.
Завдяки консервативній реставрації в останні роки двадцятого століття, проведеній після втручання важливих сімей Сієни які отримали його у власність, розкішний будинок зберіг чарівність придбану протягом століть традиції.
Приміщення будинку дуже світлі і умебльовані зі смаком. Велика вітальня безсумнівної чарівності разом з рестораном є найбільш важливою частиною структури. Номери готелю, кожен з ванною кімнатою, оснащені всіма зручностями для повноцінного відпочинку гостей. 
Спокійний і пишний парк площею в 1500 кв. м. з високими деревами, супроводжує цей престижний готель, пропонуючи чудовий вид на гармонійні кольори сієнської сільської місцевості, багатої на оливкові гаї. У прекрасному прилягаючому зеленому районі, є також можливість реалізувати плавальний басейн, великий плюс для такої ексклюзивної власності.
Розташований в районі, який славиться своєю винною і кулінарною традиціями і недалеко від великих мистецьких міст, престижний житловий комплекс ідеально підходить для тих, хто хоче в повній мірі насолодитися пам'ятками Тоскани.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Сієна

Тип: Елітна резиденція - розкішний готель

Внутрішня площа: 1 000 кв.м.
Зовнішня площа 1 500 кв.м

Готель: перший поверх 588 кв.м., другий поверх 297 кв.м.
Ресторан: на першому поверсі з видом на дорогу 372 кв.м.
Парк: 1504 кв.м.
Оливковий гай: 1710 кв.м.
Зруйновані будівлі: 200 кв.м.
Можливість побудувати басейн

Сатурнія 47 км - Баньо Віньоні 21 км - Аеропорт Перуджа 53 км 
Посилання: 3056
Ціна: € 2.500.000

історичний будинок

розкішний готель
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Сієна

Італійське місто розташоване в центрі Тоскани, Сієна є одним з найвідоміших і улюблених місць в регіоні. Відома в світі своєю великою художньою, культурною, живописною та історичною спадщиною, Сієна також відома своїм Паліо, кінний турнір, який проходить на мальовничій площі Пьяцца дель Кампо.
Історичний центр міста, завдячуючи своїй красі в 1995 році він був включений ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Тут є багато релігійних та цивільних будівель. Серед інших, собор, церква Сан-Доменіко, Церква Сан-Франческо, базиліка Дотримання, Палаццо Баргальї, Палаццо Бічі Русполі і багато інших. 
Багато розкішних вілл і історичних резиденцій на території Сієна, розташовані як в центрі міста так і в прилеглих селах К'янті: ідеальні місця, де розкіш поєднується з сімейним теплом і традиціями, ідеально підходить для тих, хто шукає комфорт без необхідності відмовлятися від спокою, який панує в цих краях.