Прекрасна вілла в стилі модерн на продаж в К'яварі | Lionard 

Прекрасна вілла в стилі модерн на продаж в К'яварі

full screen
40 фото
У Лігурії, в К'яварі продається ця красива історична вілла, побудована в дев'ятнадцятому столітті за 200 метрів від моря. 
В ексклюзивній позиції по відношенню до пляжів, центру міста і його основних визначних пам'яток.
Витончена будівля, архітектурно вражає і має загальну внутрішню площу близько 1000 кв. м., розташовані на трьох основних поверхах майстерно з'єднаних красивими сходами з мармуру і кованого заліза. 
Гостей зустрічають чудові монументальні сходи в стилі неокласицизму, а також напівколони, що прикрашають вхід, весь фасад і ліпнини, які прикрашають більшу частину майна. 
Вілла розділена всередині на три незалежні блоки, які можна легко зібрати в одному блоці. Основна квартира розташована на першому поверсі, і дві інших на верхньому поверсі. 
Всередині садиба відображає вишуканий і витончений смак в кожній деталі, яскраві і просторі приміщення прикрашені меблями в класичному стилі, антикваріат, фрески, люстри і важливі гобелени. 
Будинок мрії зовні оточений красивим садом, площею 1 800 м² з пальмами і барвистими буґенвілеями, в якому ви можете відпочити в тіні ганку прикрашеного ароматними гліциніями. 
Завершує садибу потрійний гараж. 
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Лігурія
Провінція: Генуя
Місто: К'яварі

Тип: історична вілла

Внутрішня площа: 1 000 кв.м.
Зовнішня площа: 1 800 кв.м

3 поверхи
Сад
9 спалень
10 ванних кімнат
Потрійний гараж

Генуя 6 км - Портофіно 20 км - Савона 100 км - Алассіо 133 км 
Посилання: 3228
Ціна: € 8.000.000

вілла в лігурії к'яварі

вілла в к'яварі в лігурії
вілла на узбережжі лігурії к'яварі

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

К'яварі

Елегантна вілла розташована поруч з Генуєю, в одному з найважливіших міст Італії. Єдина в світі за своєю конформацією з архітектурою дуже оригінальною і впізнаваною з першого погляду. Шосте італійське місто за чисельністю населення, є третім італійським промисловим центром і головним героем промислового трикутника Мілан-Турин-Генуя. 
Протягом більше восьми століть столиця однойменної республіки, Генуя завжди була пов'язана з мореплавством і торгівлею. Порт Генуї і зараз є найважливішим в Італії і його символом є маяк, розташований поруч зі старим портом і відомий як Лантерна. Сьогодні місто Лігурії також відомий туристичний, культурний, науковий, музичний і університетський центр, з добре відомими центрами передового досвіду, такими як видавництво, телекомунікації та спорт. У історичному центрі міста, багато будівель були оголошені Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО. Найчастіше приватні оселі, є одними з найкрасивіших в Європі і як справжні скарби, розташовані як в центрі міста так і по всій Рив'єрі.