Приголомшлива вілла на березі моря в Марина-ді-Маса | Lionard 

Приголомшлива вілла на березі моря в Марина-ді-Маса

full screen
35 фото
В ексклюзивному місці на узбережжі поруч з морем розташована ця історична вілла кінця 19-го століття, спроектована відомим архітектором Чезаріо Фелліні на продаж в Марина-ді-Масса.
Комплекс нерухомості збагачений великим парком з соснами і двома багатоповерховими флігелями розташованими один на східній стороні і другий на західній стороні.
Будинок з елегантною прямокутною структурою з центром на трьохповерховому центральному корпусі з монументальним входом. На першому поверсі будинок характеризується терасою у вигляді екседри в верхній частині прикрашеної тимпаном. Структура збагачена витонченою вежею, з якої можна насолоджуватися навколишнім ландшафтом
Флігелі розташовані з боків вілли і мають різні розміри. Структура може бути перетворена в розкішний готель, завдяки архітектурному розташуванню, розміру і близькості до моря. 
Внутрішньо садиба потребує реконструкції, яка дозволить новому власнику персоналізувати будинок у відповідності до своїх смаків і стилів. 
Зовні навколо садиби розташований великий парк з соснами, в межах якого є площа, щоб розташувати басейн. 
Будинок, виняткової рідкості в італійській архітектурній та історичній панорамі, що зберіг чарівність дев'ятнадцятого століття, пов'язаний з рівнем комфорту, який пропонує нам сучасність.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Сієна
Місто: Поджібонсі

Тип: розкішна вілла 

Внутрішня площа: 840 кв.м.
Зовнішня площа 5 640 кв.м

3 житлові одиниці
24 ліжок
Альтанка
Басейн
2 парковки

Сан - Джіміньяно 8 км - Сієна 22 км - Флоренція 35 км - Ліворно 100 км - Гроссето 100 км
Посилання: 3451
Ціна: € 4.800.000

вілла в тоскані

елітні будинки
елітні будинки

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Масса

Тосканське місто, яке розташоване в центрі Тоскани, Сієна є одним з найвідоміших і улюблених місць в регіоні. Відома своєю великою художньою, культурною, живописною та історичною спадщиною, Сієна відома своїм Паліо, який проходить на мальовничій площі Пьяцца дель Кампо.
 У 1995 році історичний центр Сієни був включений ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Є різні релігійні будівлі, що представляють великий інтерес. Багато заміських будинків для продажу, ферм, розкішних вілл і історичних будинків в околицях розташовано як в центрі міста так і в прилеглих селах К'янті: ідеальне місце, де розкіш поєднується з сімейним теплом, ідеально підходить для тих, хто шукає комфорт без необхідності відмовлятися від спокою, який панує в цих краях.